Strona Główna Kontakt

Instalacje, montaż, demontaż

Żadna praca z użyciem technik alpinistycznych nie jest dla nas zadaniem nie do zrealizowania. Montujemy kolektory słoneczne (płaskie i próżniowe), rynny, rury spustowe, płyty elewacyjne, przewody telewizji kablowej, anteny, nadajniki, kamery (CCTV), oświetlenie na wysoko położonych punktach, ławy kominiarskie, konstrukcje stalowe.

Zajmujemy się również wykonaniem kompleksowych napraw oraz wymiany rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich elementów, które znajdują się na wysokości. Uszczelniamy czapy kominowe, połączenia rynnowe, wymieniamy i konserwujemy pokrycia dachowe. W przypadku tego rodzaju usług niezbędne nam do pracy jest wykorzystanie technologii linowej.

Oprócz względów bezpieczeństwa, prace na wysokości prowadzone w ten sposób znacznie mogą obniżyć koszty inwestycji. Tego rodzaju usługi mogą być realizowane na obiektach użytkowych czy zamieszkałych na co dzień przez ludzi.

Posiadamy umiejętności, sprzęt oraz doświadczenie niezbędne do wykonania zlecenia montażu nawet niestandardowego elementu. Nasze referencje świadczą o zadowoleniu klientów.

Galeria zdjęć

Pozostałe usługi: